G-KB5H51MZKE

سایبان چادری خودرو کردان 

کردان، استان البرز

مشخصات پروژه

سایبان چادری خودرو (مدل پرواز)
ابعاد: 8.00*5.00
مساحت: 40 متر مربع
مناسب برای: پارک 3 خودرو
کاربری: سایبان پارکینگ 
مدل: پرواز
فرم: کمانی
سازه: فولاد ST37
پارچه: PES_PVC_PVDF (900 گرم) برند FIT کره
رنگ پارچه: سفید
کارفرما: آقای علیپور
زمان اجرا: آذرماه 1401
محل پروژه: کردان، استان البرز، ایران

سایبان چادری خودرو مدل پرواز 

در پروژه پارکینگ کردان با توجه به درخواست کارفرما به مدل کمان پروازطراحی و اجرا شده و از این مدل برای طراحی در فضا حیاط استفاده شد که با توجه به ستون خرپایی در قسمت انتهایی سازه جذابیت بسیار زیادی به همراه مقاومت کافی برای پایداری سازه را ایجاد نموده.
با توجه به برف های سنگین منطقه طراحی سازه با توجه به برف مبنا منطقه طبق آیین نامه مقررات ملی ساختمان طراحی و اجرا شده است.
▫️سایبان های مدل کمان با توجه به برخورداری از ۲ ستون که در کنار دیوار قرار میگیرند حداقل محدودیت فضایی را ایجاد می کنند و خودروها به راحتی بدون محدودیت میتوانند پارک کنند

 پارچه استفاده شده در این پروژه به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF دارای ویژگی خودتمیز شونده بوده و طول عمر پارچه را افزایش میدهد. پارچه های برند FIT عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل 20 ساله دارند.
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​سایبان های پارچه ای آلاچیق در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف برای فضا شما پوشش ایجاد میکند. در ویلا های مسکونی که نیاز به فضا های آلاچیق وجود دارد. آلاچیق های پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش فضا شما می باشد.

از ویژگی های این سایبان هیا آلاچیق با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

مجموعه کاتالوگ ها

کاتالوگ محصولات

برای بررسی تمامی مدل ها حتما کاتالوگ های ما رو ببنید.
​​​​​​​

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.