G-KB5H51MZKE

سایبان چادری پارکینگ کمان پلاس

شوشتر، خوزستان

مشخصات پروژه

سایبان پارچه ای پارکینگ (مدل کمان پلاس)
ابعاد: 5.00*6.00
مساحت: 30متر مربع
مناسب برای: پارک 2 خودرو
کاربری: سایبان پارکینگ 
مدل: کمان پلاس
فرم: طاقی (قوسی)
سازه: فولاد ST37 
رنگ سازه: مشکی الکترواستاتیک (کوره‌ای)
پارچه: PES_PVC_PVDF (900 گرم) برند SRF هند (تحت لیسانس آلمان)
رنگ پارچه: سفید
کارفرما: آقای عیدی زاده
زمان اجرا: تیرماه 1401
محل پروژه: شوشتر، استان خوزستان، ایران

سایبان پارکینگ کمان پلاس

در پروژه زیبای شوشتر بعد از برداشت و تحلیل فضا با توجه به فضایی دنج در قسمتی از حیاط تصمیم بر این شد که جهت محافظت خودرو ها از آفتاب شدید جنوب از مدل کمان استفاده شود که با توجه به خواسته کارفرما جهت سایه اندازی بیشتر ابعاد ۶ در ۵ انتخاب شد. سایبان های مدل کمان با توجه به برخورداری از ۲ ستون که در کنار دیوار قرار میگیرند حداقل محدودیت فضایی را ایجاد می کنند و خودروها به راحتی بدون محدودیت میتوانند پارک کنند

پارچه استفاده شده در این پروژه به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF طول عمر پارچه را افزایش میدهد و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل ۱۵ ساله دارند.

سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.