G-KB5H51MZKE

سایبان چادری پارکینگ ویلا 

کردان، البرز

مشخصات پروژه

سایبان پارچه‌ای پارکینگ (مدل کمان)
ابعاد: 5.70*11.70
مساحت: 66 
متر مربع 
مناسب برای: پارک 4 خودرو بزرگ
کاربری: سایبان پارکینگ
فرم: کمانی
سازه: اجرا شده توسط کارفرما
رنگ سازه: مشکی 
پارچه:
PES_PVC_PVDF (900 گرم) برند FIT
​​​​​​​رنگ پارچه: سفید
کارفرما: آقای مهندس حیدری
زمان اجرا: اردیبهشت 1401
محل پروژه: کردان، استان البرز، ایران

سایبان پارکینگ ویلا کردان

در پروژه کردان اسکلت فولادی توسط خود کارفرما از قبل در محل پروژه ساخته و نصب شده بود که نزدیک به سایبان های مدل کمان می باشد با توجه به برخورداری از ۲ ستون که در کنار دیوار قرار میگیرند حداقل محدودیت فضایی را ایجاد می کنند و خودروها به راحتی بدون محدودیت میتوانند پارک کنند.سایبان پارچه ای پارکینگ ماشین به فرم کمان کنسول شده که به درخواست کارفرما به طول 5.70 متر و عرض 11.70 متر مناسب جهت پارک چهار خودرو سواری طراحی و ساخته شده است 

پارچه استفاده شده در این پروژه به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF طول عمر پارچه را افزایش میدهد و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل ۱۵ ساله دارند.

سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.