G-KB5H51MZKE

سایبان چادری خودرو شرکت توچال الکتریک

خوزستان، اهواز

مشخصات پروژه

سایبان چادری خودرو (مدل کمان پلاس)
ابعاد: 5.00*15.00
مساحت: 75 متر مربع
مناسب برای: پارک 6 خودرو
کاربری: سایبان پارکینگ 
مدل: کمان پلاس
فرم: کمانی
سازه: فولاد ST37
پارچه: PES_PVC_PVDF (900 گرم) برند SRF هند
رنگ پارچه: سفید
کارفرما: شرکت توچال الکتریک
زمان اجرا: آذرماه 1401
محل پروژه: اهواز، استان خوزستان، ایران

سایبان چادری خودرو شرکت توچال الکریک

در پروژه شرکت توچال الکتریک با توجه به شدت تابش قابل توجه آفتاب در شهر خوزستان و عدم وجود پارکینگ سرپوشیده برای محافظت از خودرو ها در برابر تابش آفتاب تصمیم به اجرای سایبان چادری خودرو در حیاط مجموعه گرفته شده که با توجه به نیاز به آزادی حرکت و پارک خودرو ها از مدل کمان پلاس که به واسطه قرار گرفتن ستون ها در قسمت انتهایی سایبان محدودیتی برای خودرو‌ها ایجاد نکرده و از مناسب ترین مدل ها برای پارکینگ ها محسوب می‌شود.

سازه های چادری با توجه به سبک بودن پوشش پارچه توانایی ایجاد تنهایی وسیع با حداقل ستون و پایداری در برابر حداکثر بار باد و برف را طبق آیین نامه مقرارت ملی ساختمان دارا هستند و مناسب ترین گزینه برای پوشش فضا های موجود در باغ و ویلا ها می باشند.

 پارچه استفاده شده در این پروژه به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF دارای ویژگی خودتمیز شونده بوده و طول عمر پارچه را افزایش میدهد. پارچه های برند FIT عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل 20 ساله دارند.
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​سایبان های پارچه ای آلاچیق در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف برای فضا شما پوشش ایجاد میکند. در ویلا های مسکونی که نیاز به فضا های آلاچیق وجود دارد. آلاچیق های پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش فضا شما می باشد.

از ویژگی های این سایبان هیا آلاچیق با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

مجموعه کاتالوگ ها

کاتالوگ محصولات

برای بررسی تمامی مدل ها حتما کاتالوگ های ما رو ببنید.
​​​​​​​

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.