G-KB5H51MZKE

سقف متحرک دستی تراس

تهران، ایران

مشخصات پروژه

سقف متحرک دستی تراس
مساحت: 2 عدد 12 متر مربع (مجموعا 24 متر مربع)
کاربری: سقف تراس
فرم: شیبدار باز و بسته شونده
سازه: فولاد ST37 با رنگ کوره‌ای مشکی
پارچه:PVC 750gr برند SRF لیسانس آلمان
کارفرما: خانم نجفی
زمان اجرا: مرداد 1400
محل پروژه: گرمدره، استان تهران، ایران

سقف متحرک دستی تراس

​​​​​​​​​​​​​​
سقف متحرک پارچه با هدف افزایش فضای سایه در فصول گرم سال در تراس یک منزل مسکونی در گرمدره طراحی و اجرا شده است که علاوه بر محافظت در برابر افتاب پوشش های پارچه ای می توانند پوشش مناسب  در برابر بارش باران و نزولات جوی نیز ایجاد کند.

این سقف متحرک در دو  دهانه مجاور یگدیگر به ابعاد عرض 3 متر و طول بازشو 4 متر (مجموعا 24 متر مربع) طراحی شده است به وسیله وینج های دستی باز و بسته می شوند. در یک سمت سازه با کارگذاشتن بیس پلیت بر روی تیر و ستون های اصلی ساختمان از آنها کمک گرفته شد تا فضا فاقد ستون مزاحم باشد. نورپردازی هر متر مربع آن پنج وات در نظر گرفته شده است.
سایبان پارچه ‌ای متحرک سایبانی باز و بسته شونده با فرم شیب دار است که این امکان را برای شما فراهم میکند تا به آسانی برای خود سایه ایجاد کنید و یا از دیدن آسمان لذت ببرید.
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​سایبان های پارچه ای متحرک در برابر وزش باد، بارش باران و برف مقاوم و کاملا آبند و ضد آب هستند. و مشابه یک سقف برای فضا شما پوشش ایجاد میکند. در ویلا های مسکونی که نیاز به سقف های غیر دائمی وجود دارد، سقف های متحرک پارچه ای گزینه مناسبی برای پوشش فضا شما می باشد.

از ویژگی های این سقف های متحرک  با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

سقف های متحرک امروزه یکی از پرکاربردترین سازه ها در کاربری های مسکونی، تجاری، فرهنگی و... میباشید که از مزایا آن‌های میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
⚪قابلیت باز و بسته شده
⚪قابلیت پوشش فضا
⚪کاملا ضد آب
⚪ضد uv
⚪قابلیت نورپردازی
⚪طول عمر بالا 15 سال
⚪و...

اما نمونه های برقی این سقف ها به دلیل قیمت موتور و یراق آلات هزینه های قابل توجه ای داشته و استفاده از آن برای تمامی کاربری های مقرون به صرفه نمیباشد.
در همین راستا گروه مهندسی پاشام این گونه سقف های متحرک را به صورت مکانیسیم دستی طراحی و تولید کرده تا بتوان در تمامی فضا های به صورت اقتصادی استفاده نمود.​​​​​​​

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

مجموعه کاتالوگ ها

کاتالوگ محصولات

برای بررسی تمامی مدل ها حتما کاتالوگ های ما رو ببنید.
​​​​​​​

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.