G-KB5H51MZKE

سقف متحرک برقی دفتر اداری مزرعه گنبد گیتی

دماوند، تهران

مشخصات پروژه

سقف متحرک چادری حیاط (مدل برقی)
ابعاد: 4.41*8.17
مساحت: 36 
متر مربع 
کاربری: سقف حیاط خلوت
مدل: سقف متحرک یکطرفه
فرم: شیبدار
سازه: آلومینیوم سری 6063

رنگ سازه:مشکی الکترواستاتیک
پارچه:PES_PVC سری Blackout برند SIOEN (بلژیک)
رنگ پارچه: سفید
کارفرما: شرکت مزرعه گنبد گیتی

زمان اجرا: آبان ماه 1400
محل پروژه: گیلاوند، دماوند، استان تهران

سقف چادری متحرک برقی

پروژه سقف متحرک گیلاوند در ادامه پروژه های سایبان های چادری پارکینگ که در همین ویلا اجرا شده است، آماده و نصب شد که با توجه به اجرا سازه چهار قاب متوالی در قسمت حیاط پشتی ویلا طراحی سقف بر روی همین قاب ها انجام شده و از به کارگیری ستون هایی مجزا صرف نظر شده تا بتوان حداقل محدودیت فضایی رو ایجاد نمود.
در این پروژه تمامی ریل ها و فابریک پروفیل های سقف متحرک از آلومینیوم سری 6063 برند AYDE ساخت کشور ترکیه در کنار پارچه PVC-PES سری Blackout برند SIOEN ساخت کشور بلژیک، موتور الکتریکی برند SOMFY ساخت کشور فرانسه و سیستم نورپردازی LED خطی برند SUMSUNG ساخت کشور کره می باشد که به واسطه استصالات و یراق آلات ساخت کشور ترکیه در کارگاه گروه مهندس پاشام منتاژ و به محل پروژه حمل و نصب گردیده است.
سقف متحرک پارچه ای ، پوششهای مقاوم در برابر باران، آفتاب و باد را برای انواع تراس و بالکن ارائه میدهد. به دلیل بهره بردن از تنوعی مناسب در اندازه و طراحی میتوان از سقف متحرک در انواع محیط های بزرگ و کوچک استفاده کرد. سقف های جمع شونده با سربلند بیرون آمدن از آزمونهای بسیار دشوار در کنار تجربه ی عوامل تولید وعده ی کیفیت بی نظیر و راحتی منحصر به فردی را به شما میدهد.

️مزیت های سقف های متحرک پارچه ای:
محافظت در برابر نور خورشید
مقاوم در برابر آب باران
مقاوم در برابر باد های شدید
امکان نورپردازی خطی و نقطه ای در سقف
سیستم کنترل از راه دور
قابیلیت اضافه کردن دیوار های پرده ای

پارچه مصرفی از برند SIOEN بساخت کشور بلژیک بوده که با توجه به نوع blackout هیچ نوری را از خود عبور نداده و مناسب برای پوشش نهایی سقف می باشند که در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل ۱۵ الی 20 ساله دارند. 

از ویژگی های این سایبان ها با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.