G-KB5H51MZKE

سایبان پارکینگ خانه مسکونی

شاهرود، سمنان

مشخصات پروژه

سایبان پارچه‌ای پارکینگ (مدل کمان)
مساحت: 15 
متر مربع 
کاربری: سایبان پارکینگ
فرم: کمانی
سازه: فولاد ST37
رنگ سازه: مشکی کوره‌ای مات
پارچه:PVC-PVDF 750gr برند OBEKAN
​​​​​​​رنگ پارچه: سفید
کارفرما: آقای دزیانی
زمان اجرا: شهریور 1400
محل پروژه: شاهرود، سمنان، ایران

سایبان پارکینگ خانه مسکونی

سایبان پارچه ای پارکینگ ماشین به فرم کمان کنسول شده که به درخواست کارفرما به طول 5 متر و عرض 3 متر مناسب جهت پارک یک خودرو سواری طراحی و ساخته شده است سایبان مناسب به دلیل زاویه محدود پارک خودرو از سایبان مدل کمان در این پروژه استفاده شده تا بتوان حداقل محدودیت فضایی را به واسطه ستون های چسبیده به دیوار ایجاد کرد و خودر به راحتی پارک کنند.

این پروژه در شهر شاهرود در استان سمنان اجرا و نصب گردیده است. کل مدت زمان از سفارش تا نصب این پروژه کمتر از 21 روز انجام شده است که با توجه به نداشتن ستون مزاحم مدل کمان برای سایبان پارکینگ بسیار مناسب می باشد که با توجه به رنگ جداره های بنا که از رنگ سفید و مشکی استفاده شده در این سازه نیز اکلت فولادی به رنگ مشکی طراحی شده تا همخوانی بیشتری با فضا اطراف خود ایجاد کند و ظاهر زیبا و جذابی پیدا کرده.

​​​​​​​پارچه استفاده شده در این پروژه از برند OBEKAN بوده که به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF دارای ویژگی خودتمیز شونده بوده و طول عمر پارچه را افزایش میدهد. پارچه های برند OBEKAN عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل 15 ساله دارند.
​​​​​​​
سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.