G-KB5H51MZKE

سایبان آلاچیق ویلا کلارآباد

کلارآباد، مازندران

مشخصات پروژه

​​​​​​​
▫️ابعاد: ۵*۵
▫️مساحت: ۲۵ متر مربع
▫️مناسب برای: پارک ۲ خودرو
▫️کاربری: سایبان پارکینگ
▫️مدل: البرز پلاس
▫️زمان اجرا: اسفند ۱۴۰۱
▫️محل پروژه: ایزدشهر، استان مازندران
▫️فرم : مخروطی
▫️کارفرما: آقای رخساری
▫️سازه: فولاد ST 37 
 ▫️رنگ سازه: مشکی الکترواستاتیک
▫️پارچه: PES-PVC-PVDF
▫️رنگ پارچه: سفید 

سایبان چادری پایه بغل مخروطی ایزردشهر
​​​​​​​
سایبان چادری ثابت پایه کنار مدل البرز پلاس یکی از زیباترین و کاربردی ترین مدل ها سایبان چادری می باشد که سایبانی چتری شکل محسوب میشوب و  مناسب برای پارک خودرو و فضا های نشیمن هستند که در پروژه ایزدشهر با توجه به فضا محدود حیاط و استفاده از تنها یک ستون در سایبان مدل البرز پلاس یکی از مناسبترین مدل ها برای این فضا بوده و عملا با قرار گیری ستون در کنار دیوار کاملا فضایی کاربردی برای پارک خودرو را ایجاد کرده است.

پارچه استفاده شده در این پروژه برند SRF ساخت کشور هند تحت لیسانس آلمان بوده است.

پارچه های مورد استفاده در سازه های چادری عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل ۱۵ ساله دارند. 
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​سایبان های پارچه ای آلاچیق در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف برای فضا شما پوشش ایجاد میکند. در ویلا های مسکونی که نیاز به فضا های آلاچیق وجود دارد. آلاچیق های پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش فضا شما می باشد.

از ویژگی های این سایبان هیا آلاچیق با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.