G-KB5H51MZKE

سقف‌های متحرک چادری

سقف متحرک با استفاده از خواص انعطاف پذیری و سبکی پارچه قابلیت باز و بسته شدن را دارد.سازه‌های متحرک به وسیله یک موتور الکتریکی ریموت دار جهت تامین نیرو برای حرکت استفاده می شود. سقف متحرک امکان تبدیل یک پوشش یکپارچه به فضای باز را در شرایط جوی مناسب فراهم می آورد.

​سقف های متحرک پارچه‌ای

سقف متحرک سازه ای متحرک است که به کمک آن می توانید دمای محیط را به نفع خود تنظیم نمایید. این سازه که از متریال مختلفی ساخته می شود شرایطی ایجاد می کند که شما بتوانید محیط را از گرمای بیش از اندازه محافظت، و یا از نفوذ سرما به داخل محیط ممانعت کنید. استفاده از سقف متحرک این مزیت را دارد که در زمان مناسب بودن هوای محیط، می توان آن را جمع و از هوای آزاد استفاده نمود. شاید تصور کنید این سازه سیستماتیک به تازگی وارد بازارهای جهانی شده است اما استفاده از سقف متحرک به قرن نوزدهم و شروع انقلاب صنعتی باز می گردد. به مرور با گسترش و پیشرفت علم در ساخت سقف متحرک از متریال بهتر و هدفمندتر استفاده شده است.​​​​​​​

سقف های پارچه‌ای متحرک برقی

سایبانی باز و بسته شونده با فرم مخروطی (خیمه‌ای) است که این امکان را برای شما فراهم میکند تا به آسانی برای خود سایه ایجاد کنید و یا از دیدن آسمان لذت ببرید، سایبانهای متحرک را می توانید به آسانی در هر فضایی، براي ایجاد سایه و زیبایی نصب کنید.

این سایبان ها با مقاومت بالا برای پایداری در مقابل باد و برف در تمام طول سال است، اما به اندازه کافی شیک برای قرار گیری در نقاط مختلف سایت، که می تواند چیزی فراتر از خودش باشد. البرز پناهگاه مناسبی برای مکان های نشیمن یا غذاخوری شما می باشد که در صورت مناسب بودن شرایط آب و هوایی به راحتی می‌توان آن رو در حالت بسته قرار داد و از زیبایی آسمان لذت برد، سایبان آن کاملاً ضد آب است و از بالاترین کیفیت پارچه های مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش ساخته شده است، همچنین در بزرگترین طیف رنگی موجود بوده با فضاهای شخصی و تجاری شما قابل تطبیق است.

سایبان‌های پارچه‌ای متحرک برقی 

سقف متحرک با استفاده از خواص انعطاف پذیری و سبکی پارچه قابلیت باز و بسته شدن را دارد.سازه‌های متحرک دستی به وسیله نیروی دست انسان از طریق یک وینچ دستی باز و بسته می شوند. سقف متحرک امکان تبدیل یک پوشش یکپارچه به فضای باز را در شرایط جوی مناسب فراهم می آورد.

​سقف های پارچه ای متحرک دستی

​سازه‌های متحرک پارچه‌ای

سایبان پارچه‌ای متحرک (مخروطی)
سقف پارچه‌ای متحرک (دستی)
سقف پارچه‌ای متحرک (برقی)
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.