G-KB5H51MZKE

سایبان پارکینگ ویلا مسکونی

تهران، ایران

مشخصات پروژه

سایبان پارچه‌ای پارکینگ (مدل پرواز)
مساحت: 28 متر مربع
کاربری: سایبان پارکینگ
فرم: کمان کنسول
سازه: فولاد ST37 با رنگ مشکی کوره‌ای سوپر مات
پارچه:P
VC 750gr برند SRF لیسانس آلمان
کارفرما: آقای گلستانی
زمان اجرا: خرداد 1400
محل پروژه: شهرک باغستان کوشک، صفادشت، استان تهران، ایران

سایبان پارکینگ ویلا مسکونی
​​​​​​​
سایبان پارچه ای پارکینگ ماشین به فرم کمان کنسول شده که به درخواست کارفرما به طول 5.6 متر و عرض 5.1 متر مناسب جهت پارک دو خودرو سواری طراحی شده است سایبان مناسب برای دو خودرو طول 5 متر و عرض 5 متر می باشد ولی در این سایبان به جهت پوشش بیشتر سایه برای خودرو از سایبان پارکینگ با ابعاد بزرگتری استفاده شده است.

این پروژه شهرک باغستان کوشک، صفادشت در استان تهران اجرا و نصب گردیده است. کل مدت زمان از سفارش تا نصب این پروژه کمتر از 20 روز انجام شده است که با توجه به نداشتن ستون مزاحم برای سایبان پارکینگ بسیار مناسب می باشد و با توجه به معماری مدرن ویلا و محوطه سازه، سایبان پارچه ای بسیار ظاهر زیبا و جذابی پیدا کرده.
​​​​​​​
سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.