G-KB5H51MZKE

سایبان پارکینگ مدل کمان سفارشی

کنگاور، کرمانشاه

مشخصات پروژه

سایبان پارچه‌ای پارکینگ (مدل کمان سفارشی)
مساحت: 20
متر مربع 
کاربری: سایبان پارکینگ
فرم: کمانی
سازه: فولاد ST37
رنگ سازه: مشکی کوره‌ای براق
پارچه:PVC-PVDF 750gr برند OBEKAN
​​​​​​​رنگ پارچه: سفید
کارفرما: آقای شرفی
زمان اجرا: آذر1400
محل پروژه: کنگاور، کرمانشاه، ایران

سایبان پارکینگ خانه مسکونی

در پروژه پارکینگ شهر زیبای کنگاور در استان کرمانشاه با توجه به فاصله ۴ متری قرار گیری صحفه ستون که توسط کافرما اجرا شده بودند، الزام به طراحی سازه ای با فاصله ستون های ۴ متر ولی طول سازه ۵ متری شدیم که با توجه به ابعاد مورد درخواست کارفرما سازه ای سفارشی طراحی و اجرا شد. با توجه به برف های سنگین منطقه طراحی سازه با توجه به برف مبنا منطقه طبق آیین نامه مقررات ملی ساختمان طراحی و اجرا شده است.
سایبان های مدل کمان با توجه به برخورداری از ۲ ستون که در کنار دیوار قرار میگیرند حداقل محدودیت فضایی را ایجاد می کنند و خودروها به راحتی بدون محدودیت میتوانند پارک کنند

​​​​​​​پارچه استفاده شده در این پروژه از برند OBEKAN بوده که به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF دارای ویژگی خودتمیز شونده بوده و طول عمر پارچه را افزایش میدهد. پارچه های برند OBEKAN عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل 15 ساله دارند.
​​​​​​​
سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.