G-KB5H51MZKE

سایبان پارکینگ ویلا مسکونی

مازندران، ایران

مشخصات پروژه

سایبان پارچه‌ای پارکینگ (مدل خزر)
مساحت: 36 متر مربع
کاربری: سایبان پارکینگ
فرم: زین اسبی (هایپار)
سازه: فولاد ST37 با رنگ مشکی
پارچه:P
VC 750gr برند SRF لیسانس آلمان
کارفرما: آقای روحانیون
زمان اجرا: فروردین 1400
محل پروژه: شهرک کاکتوس، کلارآباد، استان مازندران، ایران

سایبان پارکینگ ویلا مسکونی
​​​​​​​​​​​​​​
سایبان پارچه ای پارکینگ ماشین به فرم زین اسبی (هایپار) به درخواست کارفرما به طول 7 متر و عرض 5.1 متر مناسب جهت پارک یک خودرو سواری طراحی شده است سایبان مناسب برای یک خودرو طول 5 متر و عرض ۳ متر می باشد ولی در این سایبان به جهت پوشش بیشتر سایه برای خودرو از سایبان پارکینگ با ابعاد بزرگتری استفاده شده است.

این پروژه شهرک کاکتوس، کلارآباد، استان مازندران اجرا و نصب گردیده است. کل مدت زمان از سفارش تا نصب این پروژه کمتر از 10 روز انجام شده است که با توجه به فرم نامتقارن زمینه سایبان پارکینگ نیز به همین فرم با 6 ستون جانبی منحنی شکل طراحی و اجرا شده است.
​​​​​​​​​​​​​​
سایبان های پارچه ای پارکینگ خودرو در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف از خودرو شما مراقبت می نمایند. در ویلا های مسکونی مسکونی که امکان تامین کامل پارکینگ در ساختمان اصلی وجود ندارد. سایبان پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش خودرو می باشد.

از ویژگی های این سایبان پارکینگ خودرو با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.