G-KB5H51MZKE

سایبان چادری بازارچه سنتی 

پردیس، استان تهران

مشخصات پروژه

سایبان چادری بازارچه سنتی (مدل سفارشی)
ابعاد: 3 سازه 6.00*9.00
مساحت: 162 متر مربع
مناسب برای: فضا جمعی
کاربری: سایبان پارک
مدل: خیمه سفارشی
فرم: مخروطی
سازه: فولاد ST37
پارچه: PES_PVC_PVDF (900 گرم) برند SRF هند
رنگ پارچه: سفید
کارفرما: شهرداری پردیس
زمان اجرا: آذرماه 1401
محل پروژه: پردیس، استان تهران، ایران

سایبان چادری بازارچه سنتی

پروژه فوق با درخواست کارفرما برای ایجاد عملکرد مناسب و افزایش کیفیت فضایی میان غرفه های بازارچه سنتی شهر پردیس آغاز شد و چالش اصلی طراحی پروژه ترکیب سازه ای قوسی در قسمت جلویی سایبان های خیمه ای شکل بوده که با توجه به اختلاف ارتفاع تکیه گاه های سازه و عدم تقارن هندسی این چالش با سختی های قابل توجهی مواجه گردید‌.
در پروژه بازارچه سنتی شهر پردیس ۳ سایبان با مساحت تقریبی ۱۶۰ متر مربعی در قسمت های میانی غرفه باعث ایجاد یکپارچگی مابین فضا ها و عملکرد های موجود شده تا بتوان در فصل های مناسب با قرار گیری عمکرد های موقت در کنار کاربری های دائمی فضایی با کیفیت تر را ایجاد نماید .


 پارچه استفاده شده در این پروژه به واسطه داشتن یک لایه اضافه PVDF دارای ویژگی خودتمیز شونده بوده و طول عمر پارچه را افزایش میدهد. پارچه های برند FIT عموما در کشور های حاشیه خلیج‌فارس فارس (عمارات، عربستان و...) استفاده میشوند و در شرایط آب و هوایی سخت مانند آفتاب شدید طول عمری حداقل 20 ساله دارند.
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​سایبان های پارچه ای آلاچیق در برابر وزش باد و بارش برف سنگین بسیار مقاوم هستند. و مشابه یک سقف برای فضا شما پوشش ایجاد میکند. در ویلا های مسکونی که نیاز به فضا های آلاچیق وجود دارد. آلاچیق های پارچه ای در محوطه فضای باز گزینه مناسبی برای پوشش فضا شما می باشد.

از ویژگی های این سایبان هیا آلاچیق با پوشش پارچه ای می توان به طول عمر بالای پوشش ، سبک بودن آن ، نصب سریع و اسان ، کمترین فعالیت عمرانی در محل ، مقاومت در برابر حریق و آتش ، بازتابش اشعه نور uv خورشید و … اشاره نمود.

مشاهده تمامی مدل‌ها

مدل‌های مشابه

مجموعه کاتالوگ ها

کاتالوگ محصولات

برای بررسی تمامی مدل ها حتما کاتالوگ های ما رو ببنید.
​​​​​​​

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.