G-KB5H51MZKE

مدل خیمه سایبانی ثابت با فرم مخروطی است که این اعتماد رو به شما میدهد که پوشش بسیار خوب و زیبا داشته باشد، این مدل می تواند به آسانی در هر فضایی، براي ایجاد سایه و زیبایی نصب گردد.

مدل خبمه سایبانی با مقاومت بالا برای پایداری در تمام طول سال ، اما به اندازه کافی شیک برای قرار گیری در نقاط مختلف سایت، که می تواند چیزی فراتر از خودش باشد. البرز رفتار بسیار مناسبی در برابر باد، باران، آفتاب یا برف ارائه می دهد و پناهگاه مناسبی برای مکان های نشیمن یا غذاخوری شما می باشد. سایبان آن کاملاً ضد آب است و از بالاترین کیفیت پارچه های مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش ساخته شده است، همان فناوری که برای بادبان قایق های تفریحی دریایی استفاده می شود. همچنین در بزرگترین طیف رنگی موجود بوده با مارک های تجاری هر شخصی قابل شخصی سازی است.
خبمه در محدوده ای از اندازه ها دلخواه شما و به شکل های مربع و مستطیل می تواند شکل بگیرد تا یک منطقه بزرگتر یا چندین میز نزدیک به هم را پوشش دهند. اسکلت فلزی ساختاری می تواند بدون هزینه اضافی رنگ شده و در هر رنگ مختلف تولید می شود. اگر می خواهید دکل در وسط میز شما بنشیند، البرز یکی از بهترین انتخاب های شما میتواند باشد.

استفاده های متداول:
رستوران ها
کافی شاپ ها
سایبان های باغ و پارک
میزهای سرپوشیده برای مدارس و مهد کودک ها
زمین بازی و سایه بان​​​​​​​

مدل خیمه با لبه خطی

طراحی و مهندسی:
استفاده دائمی در طول
کاملاً منطبق با استاندارد و مقررات ملی ساختمان

پارچه:
سایبان طولانی مدت با عمر مفید 20 سال
پارچه ضد آب و مسدود کننده UV
طیف گسترده ای از گزینه های پارچه و رنگ بندی مختلف

فولاد:
اسکلت فلزی فولاد ST37
اتصالات فولاد ST37
رنگ بندی اسکلت فلزی
فولاد ضد زنگ برای سیستم های کششی ، کابل ها و سخت افزار سایبان

گارانتی:
همه سازه ها با 5 سال ضمانت و 2 سال خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

مشاوره رایگان و برآورد قیمت
مدل‌های دیگر