مجموعه کاتالوگ

به کاتالوگ ما خوش آمدید، صفحات زیر به شما  نمای کلی از خدماتی گروه مهندسی پاشام ارائه می‌دهد. اطلاعات تکمیلی از جمله جزئیات فنی تخصصی و تصاویر بیشتر از طریق وب سایت ما قابل دسترسی است.گروه مهندسی پاشام با بیش از یک دهه تجربه آماده خلق سازه ها و فضا هایی جذاب برای شما است. چشم انداز را به یک واقعیت تبدیل کنید.

گروه مهندسی پاشام

محصولات پیش مهندسی پاشام
​​​​​​​
​شرکت پاشام مجموعه ای کامل از طرح های منحصر به فرد سایبان ها و سقف های چادری را در قالب بیش از 14 مدل محتلف سازه پیش مهندسی مشتریان عزیز خود پیشنهاد می دهد. ما جهت کاهش زمان تحویل و کاهش هزینه های تمام شده مشتریان تمام محصولات پیش مهندسی خود به صورت پیش ساخته در انبار واقع در کارخانه شرکت نگهداری می کنیم.

سازه پارچه ای بعلت داشتن لایه Anti-UV و بازتابش بالای نور خورشید یکی از متریال های مناسب برای سایبانهای آلاچیق و پارکینگ خودرو می باشد.
سبک بودن ، تیپ سازی و امکان ساخت سایبان با دهانه عریض و کنسول بلند بدون ستون مزاحم در فضا از دیگر مزایای سازه پارچه ای بعنوان سایبان و یا سقف می باشد.

دانلود کاتالوگ محصولات پیش مهندسی

پروژه های اجرایی پاشام 1400
​​​​​​​

​​​​​​​فعاليت گروه مهندسي پاشام در دو حوزه سازه هاي ثابت و سازه هاي متحرك تعريف مي شود. در حوزه سازه هاي ثابت محصولات به دو حالت محصولات پيش مهندسي شده است سازه و اعضا آن از قبل طراحی و ساخته شده و پس از انتخاب مشتري، ظرف مدت کوتاهترین زمان روز در محل نصب و برپا مي شود. حالت دوم طراحي سفارشی بر اساس وضع موجود بوده كه نسبت به حالت اول نیاز به زمیانی جهت طراحی و ساخت سازه دارد. در حوزه ساز هاي متحرك، پوشش هايي با عنوان سقف های متحرک در دو حالت دستی و برقی طراحي و ساخته مي شوند كه این امکان رو برای استفاده کنندگان ایجاد می‌کند که هر زمان بخواهند بتوانند سقف را جمع يا باز نمايند.

دانلود کاتالوگ پروژه های اجرایی 1400
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

از به روز ترین کارهای ما دیدن کنید.